top of page
textured-2021-08-30-06-20-29-utc_edited.jpg

FILM i fotografia ŚLUBNa

Zajmujemy się filmowaniem i fotografią całego wydarzenia. Staramy się odbiegać od tradycyjnych schematów. W staranny sposób dobieramy muzykę i każdy kadr, aby wszystko było zmontowane w artystycznym stylu. Na samym początku tworząc Black Bears Films nie braliśmy pod uwagę reportaży fotograficznych. Po wielu namowach przyszłych Par Młodych często robimy pakiety.  Wiemy jak pracować z Wami, aby wydobyć naturalność i swobodę w tym stresującym dniu. Zanim zaczniemy współpracę umawiamy się w celu poznania i "zakolegowania"

film promocyjny

Tworzymy filmy, które w dynamiczny i bardzo atrakcyjny sposób zaprezentują Państwa działalność. Nasze doświadczenie w realizacji tego typu filmów pomoże w wydobyciu tego co najlepsze i sprawi, że osoby oglądające film będą oglądały go z zainteresowaniem. 
Film nagrywamy za pomocą wysokiej jakości kamer w jakości 4k RAW, a dodatkowo wykorzystujemy drony tradycyjne jak i specjalistyczne FPV, dzięki którym możemy przemieszczać się w miejscach niedostępnych dla operatora z kamerą czy też zwykłym dronem. Podczas wcześniejszych spotkań opracowujemy szkielet filmu jak ma wyglądać i później przystępujemy do jego realizacji

FILM produktowy

bottom of page